خانه / اخبار / اخبار دزفول / یک حادثه تلخ و یک آتش سوزی

یک حادثه تلخ و یک آتش سوزی

حدود ساعت ۵۰ دقیقه بامداد امروز دوشنبه مورخ ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۳ ، تماسی با سامانه ۱۲۵ دزفول مبنی بر رخ دادن حادثه تلخ و ناگوار غرق شدن دو کودک خردسال در کانال آب …

به گزارش روناش ، حدود ساعت ۵۰ دقیقه بامداد امروز دوشنبه مورخ ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۳ ، تماسی با سامانه ۱۲۵ دزفول مبنی بر رخ دادن حادثه تلخ و ناگوار غرق شدن دو کودک خردسال در کانال آب شهر میانرود دزفول برقرار گردید.

خانواده این دو کودک خردسال که ۳ و ۴ ساله میباشند در حالی متوجه نبودن این دو کودک شدند ، که همه خانواده در حال پخش کردن غذای نذری قبل از اذان مغرب در شب ۲۳ ماه مبارک رمضان بوده اند ؛ اما پس از اینکه متوجه شدند این دو کودک در خانه و خانه های اطراف و همسایگان نیستند ، فورا برای پیدا کردن آنها جستجو را در محوطه وسیع تری آغاز کرده ، که این جستجو تا پارک رو به رودخانه و کانال آب نیز کشیده شد ، که در این میان یکی از آنها متوجه یک جفت دمپایی در کنار کانال آب گردید . اما آنها امید خود را از دست ندادند و به جستجو ادامه دادند تا اینکه بعد از گذشتن پاسی از شب و نتیجه نگرفتن ، با تماس به سامانه ۱۲۵ دزفول از آتش نشانان کمک خواستند.

غرق شدن دو کودک در کانال آب در دزفـول / حـریـق در انـبـار لـوازم خانگی در دزفول / نیروی آتـش نشانی راهی بیمارستان شد + عکس

آتش نشانی نیز پس از رسیدن به محل حادثه اقدام به گشت زنی کرده و جنازه یکی از آنها را حدود ۴ کیلومتر پایین تر از محل پیدا شدن دمپایی ها در نزدیکی درب گیت خروجی آب پیدا ، و جسد دیگری را هم در همان حوالی کشف و از آب بیرون آوردند .

شایان ذکر است هر دو کودک پسر دایی و پسر عمه بوده ، که در حین بازی در محوطه پارک به حریم کانال آب وارد شده و متاسفانه هر دوی آنها غرق و جان خود را طی حادثه ای دلخراش از دست دادند .


ساعت ۳:۲۲ دقیقه بامداد روز دوشنبه مورخ ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۳ ، تماسی با سامانه ۱۲۵ دزفول مبنی بر آتش سوزی در انبار لوازم خانگی واقع درشهرک صنعتی شماره ۲ دزفول برقرار گردید .

در این عملیات به علت گستردگی حریق که علت آن نیز در دست تحقیق می باشد ، ۱۲ آتش نشان و ۴ خودروی سنگین به مدت ۳ ساعت اقدام به اطفاء نمودند .

غرق شدن دو کودک در کانال آب در دزفـول / حـریـق در انـبـار لـوازم خانگی در دزفول / نیروی آتـش نشانی راهی بیمارستان شد + عکس

در حین انجام این عملیات ، یک نفر از آتش نشانان از ناحیه تنفسی دچار مشکل گردید که توسط نیروهای ۱۱۵ به بیمارستان منتقل ، و تحت مداوا قرار گرفت .

تکمیلی :

حال عمومی این آتش نشان خوب گزارش شده و از بیمارستان مرخص شده است .

منبع : پایگاه اطلاع رسانی آتش نشانی دزفول

 

همچنین ببینید

پرچم مطهرحرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) درسبزقبا برافراشته شد+تصاویر

به گزارش دزمهراب پرچم متبرک حرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) که به دزفول منتقل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *