خانه / اخبار / اخبار دزفول / می‌ خواهیم اکثریت مجلس را بگیریم

می‌ خواهیم اکثریت مجلس را بگیریم

می‌ خواهیم اکثریت مجلس را بگیریم

رئیس بنیاد امید ایرانیان گفت : می‌خواهیم با مشارکت جدی در انتخابات مجلس آینده، اکثریت مجلس را در اختیار بگیریم و با تشکیل مجلسی کارشناسی، دولت را در نیل به سیاست‌هایش کمک کنیم.

به گزارش سرویس شهرستان های روناش ، این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که در جمع خبرنگاران در تبریز سخن می‌گفت درباره عملکرد دولت در ماه‌های گذشته اظهار کرد: برای قضاوت زود است. ب

عارف :

به گزارش سرویس شهرستان های روناش ، دکتر عارف گفت : می‌خواهیم با مشارکت جدی در انتخابات مجلس آینده، اکثریت مجلس را در اختیار بگیریم و با تشکیل مجلسی کارشناسی، دولت را در نیل به سیاست‌هایش کمک کنیم …

رئیس بنیاد امید ایرانیان گفت : می‌خواهیم با مشارکت جدی در انتخابات مجلس آینده، اکثریت مجلس را در اختیار بگیریم و با تشکیل مجلسی کارشناسی، دولت را در نیل به سیاست‌هایش کمک کنیم.

به گزارش سرویس شهرستان های روناش ، این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که در جمع خبرنگاران در تبریز سخن می‌گفت درباره عملکرد دولت در ماه‌های گذشته اظهار کرد: برای قضاوت زود است. برای من نگاه به دولت روندهاست و خوشبختانه دولت روند خوبی را شروع کرده؛ در دیپلماسی خارجی قدرتمند ظاهر شده، استارت ساختاری را در دستور کار دارد و در بخش‌های اقتصادی هم برنامه‌هایی را دارد که خروجی روشنی را ندیدیم ولی خوشبین هستیم با تیم اقتصادی که دارد بتواند به نتیجه برسد. وی افزود: قضاوت روی بخش خاصی نمی‌کنم. در بخش‌های مختلف شروع خوبی داشته و مردم دولت را هم همراهی می‌کنند ولی نمود خارجی آن گفت‌وگوها با کشورهای۱+۵ است که تیم کارشناسی خوبی را گذشته و با حمایتی که در کل نظام بر آن می‌شود ان‌شاءا… بتوانند دستاوردهای خوبی برای احقاق حقوق برسند.

عارف تصریح کرد: روند دولت، روند خوبی است و امیدواریم دولتی که سعی کرده از مدیریت باتجربه‌ها استفاده کند عملکرد قابل قبولی داشته باشد. اما نگرانی‌ای که وجود دارد این است که دولت نتواند بهره‌برداری از نیروی جوان داشته باشد و باید کادرسازی شود. مدیرانی که هستند مدیران ارشدی هستند و باید تجربه را به نسل بعدی و جوان منتقل کنند و دولت باید در چهار سال آینده نیروهای خوبی را تربیت کند.

رئیس بنیاد امید ایرانیان با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس تاکید کرد: برای اینکه بتوانیم برنامه‌های پیشرفتمان را عملیاتی کنیم الان سند چشم انداز را پیش رو داریم که متاسفانه عقب هستیم. یک هماهنگی و همدلی خوبی بین مجلس و دولت لازم است، دولتی مستقر شده که مجلس باید مجلس کارشناسی باشد و دغدغه‌اش مسائل کلان و ملی و منافع ملی باشد و نگاهی که ما داریم این است که بتوانیم با مشارکت جدی در انتخابات سال آینده اکثریت مجلس را بدست آوریم و بتوانیم دولت را در اجرای برنامه‌هایش کمک کنیم. وی افزود: امسال ما وارد مصداق نمی‌شویم جریانی که ما نمایندگی می‌کنیم در حال حاضر فعال است و حتما در انتخابات حضوری فعال خواهیم داشت و اینکه چه کسانی در چه حوزه‌هایی کاندیدا می‌شوند برای سال آینده اعلام خواهیم کرد.

عارف در خصوص احتمال سرلیستی خودش به همراه حجت‌الاسلام ناطق نوری و دکتر محمدعلی نجفی گفت: این بحث‌ها خیلی زود است و بیشتر سلایق و نظر افراد است با این وجود جبهه اصلاحات بسیار جدی و با پیش‌فرض پیروزی جلو خواهد آمد. این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، درباره اولویت اصلی اصلاح‌طلبان گفت: قاعدتاً دوستان ما در گروه‌ها و جریان‌ها فعالیت می‌کنند، ما در بنیاد امید تبیین برنامه راهبری برای مجلس را انجام می‌دهیم که ان‌شاء‌ا… بگوییم با این برنامه جلو می‌آییم و این برنامه را ارائه بدهیم. در وهله اول به جریان اصلاح‌طلب و به دوستان خودمان بگوییم این برنامه را به مجلس پیشنهاد می‌دهیم.

وی تصریح کرد: بر این باورم که باید یک جبهه مشترک طرفداران دولت و اصلاحات تشکیل دهیم و اتفاقی که در خرداد۹۲ افتاد در اسفند۹۴ هم بیفتد. محمدرضا عارف با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس در استان‌ها تاکید کرد: جهت گیری اصلی ما حمایت از تصمیمات استانی است. ان‌شاءا… شورای هماهنگی اصلاحات در برقراری همه جریانات و حرکات اصلاح‌طلبی در استان‌ها شکل بگیرد و بتوانند در آن نگاه هماهنگی و همگرایی به نتیجه برسند که قاعدتا وقتی به نتیجه برسند ما از آنها حمایت می‌کنیم.

منبع : روزنامه آرمان

.

اخبار مرتبط :

همچنین ببینید

پرچم مطهرحرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) درسبزقبا برافراشته شد+تصاویر

به گزارش دزمهراب پرچم متبرک حرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) که به دزفول منتقل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *