خانه / اخبار / اخبار دزفول / دزفول ۸۵ حافظ قرآن دارد

دزفول ۸۵ حافظ قرآن دارد

ه گزارش شبکه خبری دز(دز ان ان)، حجت الاسلام “مرتضی بیگدلی” در اینباره اظهار داشت:از این تعداد هشت نفر حافظ کل قرآن هستند که در کانون های قرآنی این شهرستان فعال می باشند.
وی اظهار داشت:۵۰ موسسه قرآنی در دزفول ثبت شده که در این راستا ۹۰۰ مدرک و گواهی قرآنی صادر شده و بیش از دو هزار جلد کتاب قرآن بین آنها توزیع شده است.
رییس اداره تبلیغات اسلامی دزفول گفت:۲۲ کلاس روانخوانی و روخوانی سطح یک با حضور ۶۶۰ نفر و ۲۰ کلاس روانخوانی و روخوانی سطح دو با حضور ۶۰۰ نفر نیز در دزفول برگزار شده است.
حجت الاسلام بیگدلی افزود:۱۸ کلاس مفاهیم قرآنی با حضور ۵۴۵ نفر و کلاس تربیت مربی قرآن با حضور ۱۴۴ نفر در سطح شهرستان دزفول برگزار شده است.
رییس اداره تبلیغات اسلامی دزفول با اشاره به فعالیت های مهد شکوفه های قرآنی گفت:۲۵۰ کودک سه تا شش ساله در مهد شکوفه های قرآن ثبت نام کرده اند که این مهدها با حفظ قرآن به روش اشاره زمینه علاقه مندی حفظ قرآن را در بین کودکان افزایش می دهند.
وی افزود:با انسجام بخشی فعالیت های این اداره در خصوص داوران ممتاز و هیأت های ممتحنه نیز موفقیت هایی حاصل شده به طوری که از بین چهار داور ممتاز خوزستانی دو نفر آنان از دزفول می باشند.
به گزارش ایرنا،حجت الاسلام بیگدلی اظهار داشت:۲۶۴ مسجد و ۱۸۰ حسینیه در سطح شهرستان دزفول به فعالیت های دینی می پردازند.

همچنین ببینید

پرچم مطهرحرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) درسبزقبا برافراشته شد+تصاویر

به گزارش دزمهراب پرچم متبرک حرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) که به دزفول منتقل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *