خانه / اخبار / اخبار دزفول / واگذاری ۱۷۰۰ واحدمسکن مهر

واگذاری ۱۷۰۰ واحدمسکن مهر

به گزارش شبکه خبری دز(دز ان ان)،” عبدالرضا احسانی نیا ” روز شنبه در نشست شورای مسکن دزفول در سالن جلسات فرمانداری اظهار داشت: یک هزار و ۲۰۰ واحد از این تعداد در قالب تعاونی های مسکن مهر و ۵۰۰ واحد به صورت خود مالک ساخته شده اند.
وی ، میانگین پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکونی در سایت مهر شهر دزفول را ۸۵ درصد عنوان کرد و افزود: متاسفانه چند ماهی است که پیشرفت فیزیکی این واحدهای مسکونی متوقف شده است.
فرماندار ویژه دزفول گفت:برخی از پیمانکاران موفق به تحویل واحدهای مسکونی بر اساس برنامه زمان بندی نشده که افزایش قیمت و گرانی مصالح ساختمانی تکمیل این واحدها را با کندی مواجه کرد.
وی تصریح کرد:در راستای رفع مشکلات پیش روی پیمانکاران و تعاونی های مسکن مهر در سفر اخیر رییس جمهوری به شهرستان دزفول در خواست ۳۰ میلیارد ریال اعتبار شده است.
احسانی نیا افزود: تا پایان سال جاری کلیه امکانات و تاسیسات لازم در سایت مهر شهر دزفول شامل فضای سبز ، اماکن مذهبی و بازارچه و دیگر زیر ساخت های شهری فراهم می شود.
در این نشست مدیران تعاونی های مسکن مهر طرف قرارداد با شرکت آرمان ساخت ، مشکلات خود را در حضور مدیر عامل این شرکت به فرماندار ویژه دزفول منتقل و این فرماندار دستورات لازم را به منظور بررسی و حل مشکلات این تعاونی ها داد.
همچنین در این نشست مقرر شد ، شرکت آرمان ساخت ظرف مدت یک هفته نسبت به تحویل واحدهای مسکونی آماده با اعلام نرخ کارشناسی شده از سوی اداره مسکن و شهرسازی اقدام نماید.
به گزارش ایرنا،تعداد واحدهای مسکن مهر در دست ساخت در شهرستان دزفول پنج هزار و ۷۵۰ واحد می باشد.

همچنین ببینید

پرچم مطهرحرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) درسبزقبا برافراشته شد+تصاویر

به گزارش دزمهراب پرچم متبرک حرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) که به دزفول منتقل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *