خانه / اخبار / اخبار دزفول / پیام حوزه علمیه آیت الله سبط شیخ انصاری

پیام حوزه علمیه آیت الله سبط شیخ انصاری

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله ،در پی هتک حرمت روحانیت (در اواخر خرداد) و علی الخصوص “حضرت آیت الله شیخ رضا سبط شیخ انصاری” توسط عده ای هنجار شکن که از لحاظ فرهنگی و اجتماعی نیز در جایگاه مناسبی قرار نداشتند، اعتراضات و واکنش های زیادی توسط مردم، رسانه ها و مسئولین دزفول صورت گرفت که باعث صدور این بیانیه توسط حوزه ی علمیه حضرت آیه الله العظمی سبط الشیخ الانصاری گردید. متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللَّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ.

خدا را شاکریم و به خود می‌بالیم که بار دیگر شاهد اتفاق و اتحاد مردم دین مداری بودیم که با حضور آگاهانه و مقتدرانه و توأم با متانت و عزت نشان دادند همان‌گونه که در مقابل هجوم و حملات موشکی دشمن ، مدال قهرمانی و پایداری و استقامت بر گردن آویختند ، توان آن را دارند که در برابر هجمه و شبیخون فرهنگ شیطانی و بی‌بند و باری و ولنگاری ، و آنچه که دشمنان شرافت و نجابت و عزت و سربلندی، با خیال خام و پوسیده ی خود رقم میزنند ، مقابله نمایند.

باعث مباهات ما است که این مردم غیور ، تنها با نسیمی از توفان قدرت ایمانی اسلامی خود ، گرد نشسته بر مُهر دارالمومنین را زدودند ؛ مهری که پیشانی این شهر ، شهر دزفول ، شهر شیخ اعظم ، خاتم الفقهاء و المجتهدین ، شهر عالمان و مراجع تقلید وارسته ، از دیرباز به آن ممهور و منوّر و مزیّن بوده است .

آری ما خداوند سبحان را شاکریم که حضور روحانیت معظم ، ائمه جماعت مساجد، جلسات قرائت قرآن ، باز هم نشان داد که رسالت ترویج و تبلیغ احکام قرآن کریم و مکتب اهل بیت علیهم السلام همچنان اولین و اصلی ترین وظیفه ی این مدافعان سنگر دین می باشد . و به خود می بالیم که حضور مسئولین نمایانگر حمایت این عزیزان از حق و حق خواهان می باشد.

و افتخار میکنیم به تلاش و بذل عنایت و اعانت نیروی انتظامی و همت والای آنان در سامان بخشیدن به نابسامانیها . و موجب سرافرازی ما است مجاهدت و از خود گذشتگی نیروهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر که همچون همیشه سدی سدید و مانعی قوی در مقابل ناهنجاریها و هنجار شکنان هستند .

و باعث دلگرمی و امنیت خاطر ماست ، وجود برادران مخلص و با ایمان بسیجی و وارسته سپاه پاسداران که با کمترین تبلیغ و تظاهری منشأ بیشترین خدمات ، و همواره پشتوانه ی انقلاب و پاسدار نظام و رهرو راه شهیدان بوده و هستند . تشکر و قدردانی و تقدیر و تحسین از همه ی این بزرگواران ، خصوصاً فرماندهان و مدیران و روساء ، کمترین وظیفه ای است که بر خود لازم میدانیم و دستان پر توان آنان را از باب اخوت و مودت و نیز مجالست و مصاحبت و همفکری و همکاری ، به گرمی می فشاریم .

همچنین ببینید

پرچم مطهرحرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) درسبزقبا برافراشته شد+تصاویر

به گزارش دزمهراب پرچم متبرک حرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) که به دزفول منتقل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *