خانه / اخبار / اخبار دزفول / مسیر آزاد راه را چه کسی معین می کند؟؟

مسیر آزاد راه را چه کسی معین می کند؟؟

علیرضا زمانی راد عضو شوای اسلامی طی گفتگویی با روابط عمومی شورای اسلامی اعلام نمود:

یکشنبه ۹۱/۲/۱۰ ساعت ۱۱:۱۰ صبح با حضور آقای صادقی معاون وزیر راه و شهرسازی و مسئول آزاد راه های کشور، ۲۵ کیلومتر از بزرگراه کنارگذر اندیمشک-دزفول و پل چهارم خرداد افتتاح رسمی شد.

در این مراسم آقایان پویا معاون عمرانی استاندار خوزستان، خادمی دیگر معاون وزیر راه و فرمانداران اندیمشک و دزفول حضور داشتند.

آنچه موجب تعجب گردید آنکه علی رغم ادعاهای قبل و اظهارات ریاست جمهوری در رابطه با آغاز به کار آزاد راه پل زال- شوشتر- اهواز و اظهاراتی مربوط به اینکه این پل و جاده های آن بخشی از آزاد راه مزبور است، معاون وزیر در پاسخ به سؤال اینجانب که پرسیدم چرا در تابلوها عنوان بزرگراه قید شده، پس تکلیف آزاد راه چه می شود؟ ایشان گفتند این بزرگراه است، آزاد راه هم مسیر خودش را طی خواهد کرد!! و در پاسخ سؤال دیگرم که عرض کردم آزاد راه پل زال- شوشتر- اهواز اجرا خواهد شد یا نه؟ با صراحت گفتند که مسیر آزاد راه تعیین نشده، مسیر آزاد راه را سرمایه گذار تعیین خواهد کرد. به آقای صادقی عرض کردم ما با ستاد کل قوا صحبت کرده ایم به ما گفته اند که اگر پدافند غیرعامل در نظر گرفته نشود حتی اگر کار به تجهیز کارگاه هم کشیده باشد جلو آن را خواهیم گرفت.

معاون وزیر اعلام کردند که مسیر آزادراه را فقط اراده ی سرمایه گذار و توجیه اقتصادی برای سرمایه گذاری تعیین می کند و ارتباطی به ستادکل قوا و پدافند غیرعامل ندارد.

سؤال بنده از وزیر محترم راه و استاندار محترم خوزستان این است که آیا در ابتدا، مسیر آزاد راه مطالعه شده و بعد سرمایه گذار دعوت به سرمایه گذاری و کار می شود؟ یا از سرمایه گذار می خواهند بیاید خودش مسیر را طراحی و اجرا کند!!

ما که از منطق معاون محترم وزیر قانع نشده ایم و منتظر پاسخ سریع و صریح وزیر محترم راه و شهرسازی و استاندار محترم خوزستان هستیم.

سایت: دز شورا

همچنین ببینید

پرچم مطهرحرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) درسبزقبا برافراشته شد+تصاویر

به گزارش دزمهراب پرچم متبرک حرم امام حسین(ع) و ابالفضل العباس(ع) که به دزفول منتقل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معادله را حل کنید *